O firmie

 

Salon wnętrz KRAFT - to miejsce narodziło się z pasji i z marzeń. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się przekształcaniem starych, podupadłych budynków oraz mieszkań w tętniące życiem i piękne miejsca. Naszą wiedzę i umiejętności sprawdziliśmy na jednym z najbardziej wymagających rynków – we Francji, a zwłaszcza w jej sercu – w Paryżu. Połączenie rzetelności i finezji jakie nastąpiło podczas długoletniej współpracy dwóch firm - polskiej i francuskiej – przełożyło się na zupełnie nową jakość. Okazało się, że polskie rzemiosło i pracowitość znalazły uznanie, a my mogliśmy doskonalić nasz warsztat, ucząc się od najlepszych.

Wkrótce nie tylko śledziliśmy trendy, ale zaczęliśmy je również tworzyć dzięki współpracy z utalentowanymi francuskimi architektami i pro

projektantami wnętrz. Dziś chcielibyśmy wykorzystać zdobyte doświadczenie w miejscu najbliższym naszym sercom. Salon wnętrz KRAFT jest miejscem, w którym znajdą Państwo wszystko, co potrzebne dla waszego domu.

Zakupy można zrobić w przyjaznym otoczeniu przy pomocy wykwalifikowanego personelu.

Zaoferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Wiedza, doświadczenie i rzetelność czy estetyka, funkcjonalność i harmonia? Jesteśmy w stanie zagwarantować Wam jedno i drugie – kompleksową obsługę, poczynając od graficznych przestrzennych projektów i wizualizacji wnętrz, poprzez fachowy dobór materiałów, mebli i dodatków, aż do transportu i montażu u klienta.

Dzięki połączeniu polskiej i francuskiej jakości zyskaliśmy nie tylko renomę, ale i zaufanie, na którym najbardziej nam zależy.

 

 Salon wnętrz Kraft został otwarty w sierpniu 2016 roku w Namysłowie. Łączy w sobie tradycję z nowoczesnością.  Mieści się w odrestaurowanych i zmodernizowanych wnętrzach dawnych zabudowań charakterystycznych dla architektury regionalnej.

Z uwagą śledzimy najnowsze trendy i dbamy, aby nasz asortyment był nietuzinkowy.

W naszej ofercie znajdują się produkty najlepszych polskich i producentów: meble skrzyniowe i tapicerowane, stoły i krzesła, łóżka, materace, a także artykuły związane z dekoracją wnętrz.


Współpracujemy z firmami cieszącymi się zasłużoną renomą jak VOX, Forte, Wajnert, Caya Design, Janpol, New Elegance, Halex, Signal, Texpol, Lorena Canals, Lamps&Company, Petite Friture, Fargotex, Eurofirany, Belldeco, Buoninfante, Nova, Best Meble, Vita Copenhagen, Grupa Products, Kringle Candle czy Pinio.

 

Dodatkowo poszerzyliśmy naszą ofertę o szycie na wymiar - od zasłon, przez firany, rolety rzymskie, czy kotary do poduch, narzut i wielu, wielu innych dekoracji tekstylnych, które możecie stworzyć według waznego uzniania.

W naszej pracowni krawieckiej pomożmy Ci dopasować wnętrze do Twojego charakteru - nigdy na odwrót.

To nasza dewiza, której trzymamy się w każdej, nawet najdrobniejszej dziedzinie.

Zapewniamy naszym klientom najlepszą jakość i wysokie standardy obsługi, a naszym celem nadrzędnym jest ich satysfakcja ze świadczonych przez nas usług.

Odwiedź nas, a z pewnością każde wnętrze stanie się dla Ciebie dziecinnie proste do urządzenia.

Do zobaczenia w Krafcie !

 

 

Oferta prezentowana na stronie nie jest pełną ofertą Salonu wnętrz Kraft.  Szczegółowe informacje o dostępnych produktach można uzyskać w salonie stacjonarnym. Towar może być dostępny wyłącznie na zamówienie (konieczne oczekiwanie na jego realizację). Ceny są podane w polskich złotych, zawierają podatek VAT i nie obejmują dekoracji pokazanych na zdjęciu. Gwarancje jakości udzielane są przez producentów lub importerów (zgodnie z warunkami zawartymi w kartach gwarancyjnych). Możliwe są niezamierzone błędy i ograniczenia wynikające z uwarunkowań technicznych.