R&O

Meble R&O by VOX przeznaczona jest do aranżacji sypialni. W jej skład wchodzi komoda wąska, komoda szeroka, toaletka, łóżko, stolik nocny, szafa narożna, szafa dwudrzwiowa, dostawka szafy i lustra, półka regałówa.

Projekt: Tomasz Rygalik i Anna Orska

Więcej informacji na stronie Wnętrza Vox:

https://www.vox.pl/kolekcje-mebli-vox-r-o

 

 

Dodaj recenzję:
  • Producent: Meble Vox
  • -->

Informacje o produkcie


R&O by Vox jest kolekcją, która odpowiada na potrzebę – życia w zgodnie z naturą. Minimalistyczne -proste w formie meble, utrzymane są w naturalnej kolorystyce. Decor - Brzoza Polska, został zaprojektowany przez Tomasza Rygalika, a inspirowany jest niezwykle rzadkim, ściśle chronionym na terenie Polski, gatunkiem drzewa – brzozą ojcowską. Uchwyty zaprojektowane zostały przez znaną projektantkę biżuterii: Annę Orską. Wykorzystała ona niestandardowy materiał jakim jest lina żeglarska, czerpiąc inspiracje z projektowanej przez siebie biżuterii. Naturalna kolorystyka i delikatny, elegancki uchwyt są podstawą do tworzenia zmysłowych, spokojnych sypialni. Idealne proporcje brył zapewniają dużą pojemność, przy jednoczesnej możliwości aranżacji mniejszych przestrzeni.
 
 
 
Dane techniczne
• Meble z kolekcji R&O by VOX wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16 i 22mm. Płyty te charakteryzują się bardzo niską emisją formaldehydu, klasa higieny E1. Tylne ściany mebli wykonane są z płyty HDF o grubości 2,5mm w kolorze korpusu.
• Wszystkie widoczne krawędzie płyt oklejane są obrzeżem wykonanym z tworzywa ABS o grubości 0,8 i 2mm. Ponadto jakość mebli podnosi oklejanie krawędzi płyt znajdujących się w tylnej części mebla za pomocą obrzeży papierowych o grubości 0,3mm.
• W meblach stosowane są głównie okucia firmy Hettich , które charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością i komfortem użytkowania.
• Wysokiej jakości prowadnice kulkowe do szuflad, firmy Hettich , umożliwiają łatwe ich wysuwanie i wsuwanie.
• Uchwyty wykonane zostały z liny żeglarskiej.